سفیر سوریه در تهران پیام تسلیتی به مناسبت برگزاری مراسم اربعین سرلشگر حاج حسین همدانی در شهر همدان صادر کرد.

به گزارش آوا دیپلماتیک، عدنان حسن محمود، سفیر جمهوری عربی سوریه در تهران پیام تسلیتی به مناسبت برگزاری مراسم اربعین سرلشگر شهید حاج حسین همدانی در شهر همدان صادر کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

قال تعالی “مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا” “صدق الله العلی العظیم”

السلام علیکم و رحمت الله و برکاته

شهادت سردار دلاور حسین همدانی در راه انجام رسالت و وظیفه دینی، اخلاقی و انسانی خود در رویارویی با تروریست های تکفیری و دشمنان اسلام مزدوران ارتجاع منطقه و استکبار جهانی و در راس آنان آمریکای جنایتکار به مردم غیور استان شهید پرور همدان تسلیت گفته و همدردی می کنیم.

بی تردید خون مطهر شهیدان سرافراز ایران، سوریه و مقاومت اسلامی حزب الله لبنان راه پیروزی محور مقاومت را در برابر تروریست های تکفیری که از سوی دشمنان اسلام، آمریکای جنایتکار، صیهونیزم بین المللی و خاندان مرتجع آل سعود حمایت می شوند، هموار خواهد کرد.

اطمینان دارم ثمره مجاهدت ها و پایداری سرلشگر پاسدار شهید حاج حسین همدانی و همرزمان ایشان که در دفاع از مقدسات و ارزش های والای مکتب آل البیت علیهم السلام به شهادت رسیدند، ضامن استمرار جبهه مقاومت در منطقه و سوریه بوده و به تحکیم پیوند دوستی و برادری میان دو ملت ایران و سوریه خواهد انجامید.

ما با حضرت آیت الله امام سید علی خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران و بشار الاسد، رئیس جمهوری عربی سوریه، در اربعین آن شهید گرانقدر که در شهر دارالمومنین همدان برگزار می شود پیمان می بندیم که راه وی را در دفاع از ارزش های اسلامی و انسانی حق طلبانه ادامه می دهیم.

مردم سوریه به این خون های مطهر که کشور برادر جمهوری اسلامی ایران در راه دفاع از امت اسلامی در برابر تروریسم تکفیری و جاهلیت نوین که شنیع ترین کشتار ها و جنایت های ویرانگر که در حق ملت های مسلمان روا می دارند، تقدیم می کند، وفادار خواهد ماند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin