مراسم رسمی افتتاحیه اولین آژانس بین‌المللی خلاقیت محور (FCBARTGROUP) با حضور سفیر ترکیه در ایران برگزار شد.

به گزارش آوا دیپلماتیک، سفیر ترکیه از حضور قوی شرکت‌های بینِ‌المللی ترکیه در شرایط فعلی ایران حمایت و قدردانی کرد و گفت: شرایط اقتصادی اکنون در ایران سخت است اما به این معنی نیست که باید جا خالی کرد.

هاکان تکین بر اهمیت فرصت‌های تجاری موجود بین دو کشور دوست (ایران و ترکیه) تاکید و از سرمایه‌گذاری مشترک بین این دو شرکت، ابراز رضایت کرد.

 FCBARTGROUP Tehran یکی از آژانس‌های تبلیغاتی خلاقیت محور و پیشرو در جهان است که از طریق نماینده رسمی منطقه‌ای خود واقع در استانبول وارد ایران شده‌ است.

این آژانس اولین و تنها آژانس تبلیغاتی بین‌المللی خلاقیت‌محور در صنعت تبلیغات ایران است که حاصل سرمایه‌گذاری مشترک شرکت‌ FCBARTGROUP  و شرکت نماآگهی که آژانسی پیشرو در ارائه خدمات رسانه‌ای است.

مراسم افتتاحیه این آژانس با حضور مدیران اجرایی FCBARTGROUP Istanbul از جمله فهمی اوزکا (Fehmı Ozkan)، آتش چاودار Ates) r (Cavda و خانم نسلیهان اوزکان (Neslihan Ozkan) و همچنین شرکای شرکت نماآگهی آقایان علی سلیمی، مجید دلاوری و صفا صیرفی درحضور جمعی از صاحبان کسب وکار و رسانه، افتتاح شد.

مدیر عامل FCB بین المللی، لوئیس سیلوا ویداس (Luis Silva Vidas) با ارسال پیامی ویدیویی افتتاح دفتر جدید را تبریک گفت و حمایت شبکه جهانی از این شعبه جدید را اعلام کرد.

فهمی اوزکان درباره دلیل حضور شرکت FCBARTGROUP در ایران در زمانی که بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی در حال خروج از بازار کسب و کار ایران هستند، گفت: دلیل، فلسفه‌ی FCB است که معتقد است، “در نگاه بلند مدت می‌توان از هر بحرانی فرصت ساخت.

علی سلیمی از شرکای شرکت نماآگهی در این مراسم خاطرنشان کرد که مشکلات اقتصادی یک واقعیت است، اما کشور ما همیشه از این بحران‌ها عبور کرده است.

وی ادامه داد: دوره بهبود و پیشرفت در صنعت تبلیغات در جریان است. به همین دلیل، این سرمایه‌گذاری مشترک متوقف نخواهد شد و طبق برنامه پیش خواهد رفت.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin