آخرین خبرها
سفیر سوریه در ایران: سپهبد قاسم سلیمانی در وجدان ملت‌های جبهه مقاومت زنده خواهند ماند

سفیر سوریه در ایران: سپهبد قاسم سلیمانی در وجدان ملت‌های جبهه مقاومت زنده خواهند ماند

سفیر سوریه تاکید کرد شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش که تجسم عینی ارزش های فداکاری، کرامت و دفاع از حق و حاکمیت و تقویت مقاومت در برابر متجاوزان و سلطه‌گران هستد، در وجدان ملت‌های جبهه مقاومت زنده خواهد ماند.

به گزارش آوا دیپلماتیک،«عدنان حسن محمود» خاطر نشان کرد: تاریخ صفحات روشنی از نقش مهم سپهبد شهید سلیمانی در شکست تروریسم تکفیری و نقش بر آب کردن طرح‌های حامیان آن کشورهای عربی و ایالات متحده آمریکا است ثبت خواهد کرد.

سفیر سوریه در تهران گفت: رهبری، دولت و ملت سوریه با ابراز مراتب همدردی و تسلیت عمیق، خود را در این مصیبت بزرگ شریک ایران می داند، و این شهادت را که موجب افتخار و عزت است تبریک و تهنیت می‌گوید. وی اشاره کرد که شهید سلیمانی در تمام مراحل جنگ تروریستی علیه سوریه در رویارویی با تشکیلات تروریستی تکفیری که از سوی آمریکا و غرب و ابزارهای آنان در منطقه حمایت می‌شوند، در میدان های جنگ در کنار ارتش عربی سوریه بوده و در این پیروزی‌ها شریک است.

«عدنان حسن محمود» تاکید کرد: این جنایت ددمنشانه که دولت آمریکا با هدف قرار دادن سپهبد سلیمانی و همرزمان وی مرتکب شد، تجسم عینی رویکرد جنایت آمیز و خونبار ایالات متحده آمریکا علیه کشورها و ملت هایی است که از کرامت و حاکمیت خود دفاع می‌کند.

وی یادآور شد شهادت سپهبد سلیمانی، دستاوردهای راهبردی جبهه مقاومت در مرحله آتی تا نابودی کامل تروریسم و پایان دادن به حضور غیر قانونی و غیر شرعی نیروهای اشغالگر خارجی در منطقه و تقویت اراده ملت ها در پایبندی به اصول حاکمیت ملی، استقلال را تحکیم خواهد بخشید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.