آخرین خبرها
سفیر آفریقای جنوبی خواستار ایجاد خطوط مونتاژ تراکتورسازی ایران در این کشور شد

سفیر آفریقای جنوبی خواستار ایجاد خطوط مونتاژ تراکتورسازی ایران در این کشور شد

ویکامازوی کومولو سفیر آفریقای جنوبی به همراه یک هیئت تجاری، وارد مجتمع تراکتورسازی تبریز شده، با ابوالفتح ابراهیمی مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش آوا دیپلماتیک، کومولو در این دیدار ضمن تقدیر از مدیران این مجموعه در تولید تراکتورهای با قیمت ارزان و کیفیت بالا، اظهار داشت: ما با توجّه قیمت تمام شده پایین این تراکتورها، همچنین سطح کیفیت آنها، رغبت زیادی برای ایجاد خطوط مونتاژ تراکتورسازی ایران در آفریقای جنوبی داریم و تلاش خواهیم کرد سرمایه‌گذار مناسبی برای راه‌انداری این خطوط، پیدا کنیم.

سفیر آفریقای جنوبی با اعلام اینکه، آفریقای جنوبی به خاطر داشتن توافقنامه تجاری با اتحادیه اروپا و سازمان همکاری تجاری آفریقا می‌تواند، بازار فروش قابل توجهی را ایجاد کند، بر حمایت و همکاری دولت متبوعش از این مشارکت تجاری و صنعتی، تاکید کرد.

ابوالفتح ابراهیمی مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران نیز با بیان اینکه ایران، در دوره استثماری آپارتاید، همواره در کنار مردم آفریقای جنوبی بوده، اظهار داشت: با معرفی شریک تجاری آفریقایی و حل مسائل ارزی و مبادلاتی مالی، ما آماده‌ایم در اسرع وقت نسبت به ایجاد خطوط مونتاژ در کشور مهم آفریقای جنوبی اقدام کنیم، چرا که آفریقای جنوبی، به عنوان پایلوت، می‌تواند نقش مهمی را برای توسعه بازار تراکتور در قارة آفریقا ایفا کند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.