سفیر سوئد در پیام‌های جداگانه‌ای مراتب سپاس خود را از مهمان‌نوازی استاندار لرستان و رئیس اتاق خرم‌آباد اعلام کرد.

به گزارش آوا دیپلماتیک، در پیام پیتر تیلر، سفیر سوئد در ایران خطاب به استاندار لرستان آمده است: حضور جناب آقای هوشنگ بازوند، استاندار محترم لرستان، مایلم برای وقتی که صرف نموده و بنده و همکارم را پذیرفتید، مراتب امتنان خود را تقدیم دارم.

در ادامه‌ این پیام آمده: ملاقات و تبادل‌نظر با جنابعالی اسباب خرسندی است. اعلام آمادگی شما برای ایجاد رابطه‌ متقابل بین بخش خصوصی استان لرستان و بخش خصوصی سوئد و توسعه‌ روابط دو جانبه در زمینه‌های فرهنگی و بازرگانی بسیار خوشایند بود.

“پیتر تیلر” در ادامه با تقدیر از رئیس اتاق خرم‌آباد برای مهیا نمودن شرایط این سفر آورده: طی این سفر کوتاه فرصت بسیار مناسبی داشتیم تا با توانایی‌ها و ظرفیت‌های صنعتی، بازرگانی و فرهنگی استان زیبای شما آشنا شویم که برای ما بسیار دلنشین بود و خاطره‌ خوب آن تا سال‌ها برای‌مان باقی خواهد ماند.

سفیر سوئد همچنین در پیام جداگانه‌ دیگری با تقدیر از تلاش‌های رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد خطاب به حسین سلاحورزی آورده است: مایلم مراتب قدردانی خود را برای فرصتی که فراهم آوردید تا از لرستان زیبای شما بازدید داشته باشم و بدون واسطه با این استان آشنا شوم، ابراز دارم. این سفر برای ما بسیار آموزنده بود و مشاهده‌ امکانات فرهنگی و جاذبه‌های گردشگری خرم‌آباد و مناطق پیرامون آن بسیار دلنشین بود.

در انتهای پیام قدردانی سفیر سوئد خطاب به رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد آمده: آرزومندم در مسیر تلاش برای تقویت بخش خصوصی لرستان و استفاده از قابلیت‌های منطقه و توسعه‌ اقتصادی این استان زیبا موفق باشید.

سفیر سوئد در سفر دو روزه‌ای که به لرستان داشت، علاوه بر بازدید از برخی جاذبه‌های طبیعی و تاریخی لرستان و پتروشیمی خرم‌آباد؛ با استاندار لرستان، نماینده‌ ولی‌فقیه در استان، معاون عمرانی استاندار، رئیس دانشگاه لرستان و فعالان بخش خصوصی لرستان نیز به صورت جداگانه دیدار و گفت و گو کرد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin