آخرین خبرها
همکاری یونیسف و اتاق بازرگانی ایران-سوئیس برای ارتقاء تغذیه کودکان در محصولات غذایی

همکاری یونیسف و اتاق بازرگانی ایران-سوئیس برای ارتقاء تغذیه کودکان در محصولات غذایی

یونیسف ایران با همکاری اتاق بازرگانی ایران-سوئیس و اتاق بازرگانی تهران و همچنین با حمایت سفارت سوئیس نشست فنی یک روزه ای را، برای فعالان صنعت غذا و با هدف ارتقاء تغذیه کودکان در ایران برگزار کرد.

به گزارش آوا دیپلماتیک، در این کارگاه یک روزه که در اتاق بازرگانی تهران برگزار شد، کارشناسان این حوزه از جمله طیف متنوعی از صاحبان صنایع غذایی ایران در مباحث فنی پیرامون تولید محصولات غنی و تقویت شده برای کودکان و نیز بهترین روش های کاهش سطح ناسالم روغن، نمک و شکر در این محصولات به منظور مبارزه با سوء تغذیه کودکان شرکت کردند.

خانم کریستین وایگند، قائم مقام نماینده یونیسف ایران، آقای مارکوس لایتنر، سفیر سوئیس در ایران، آقای شریف نظام مافی، رئیس اتاق بازرگانی ایران-سوئیس، و دکتر بهمن عشقی، دبیر کل اتاق بازرگانی تهران، از جمله سخنرانان نشست آغازین این کارگاه بودند.

ترویج فعالیت های کسب و کار مسئولانه در محیط کسب و کار ایران بالاخص در حوزه کودکان یکی از اهداف کلیدی مشارکت یونیسف ایران با بخش خصوصی است.

یونیسف همکاری نزدیکی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دارد تا به کاهش تأثیر سوءتغذیه و نیز افزایش تغذیه مکفی در میان کودکان بویژه در هزار روز اول زندگی، یاری رساند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.