سفیر کره جنوبی در ایران برای اسکی‌بازان اعزامی به المپیک زمستانی 2018 ضیافت شام برگزار کرد.

به گزارش آوا دیپلماتیک، مراسم ضیافت شام سفیر کره جنوبی در تهران برای تیم ملی اسکی اعزامی به بازیهای المپیک زمستانی پیونگ چانگ 2018 با حضور شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک و سیدعبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی در محل اقامتگاه سفیر کره جنوبی برگزار شد.

سید ستار صید و سمانه بیرامی باهر در رشته اسکی کراس کانتری و محمد کیادربندسری و فروغ عباسی در رشته اسکی آلپاین چهار نماینده ایران در بازی‌های المپیک زمستانی 2018 خواهند بود.

در این ضیافت شام سفیر کره ضمن ابراز موفقیت برای تیم ملی اسکی اعزامی به پیونگ چانگ اظهار داشت: بدون تردید کره جنوبی با تهیه بهترین امکانات در تدارک میزبانی خوب بازیهای المپیک زمستانی 2018 بوده و امیدوارم تیم ملی اسکی اعزامی ایران خاطرات خوشی از حضور در این بازیها داشته باشد.

سپس دبیر کل کمیته ملی المپیک ضمن قدردانی از سفیر کره جنوبی در برگزاری ضیافت شام خاطرنشان کرد: دو کشور ایران و کره جنوبی همواره دارای روابط خوب ورزشی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی بوده و از همکاری های سفارت کره جنوبی با کمیته ملی المپیک قدردانی می نماید و تردید نداریم کره ای ها با تجربه ای که در میزبانی بازی های مختلف آسیایی و جهانی دارند بازیهای المپیک 2018 زمستانی را هم بنحو مطلوب برگزار خواهند کرد.

شهنازی تصریح کرد: اگر چه همچون ادوار گذشته انتظار مدال آوری از تیم ملی اسکی اعزامی ایران در بازیهای المپیک زمستانی نداریم ولی با زحماتی که مسئولین فدراسیون و کادر فنی کشیده اند و انگیزه ای که در بین نفرات اعزامی دیده می شود قطعا شاهد نتایج شایسته ای برای نمایندگان ایرانی درمصاف با رقبای قدرتمند المپیکی خواهیم بود.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin