آخرین خبرها
دیدار نماینده سازمان جهانی بهداشت با رئیس دانشگاه علوم پزشكی شیراز

دیدار نماینده سازمان جهانی بهداشت با رئیس دانشگاه علوم پزشكی شیراز

به گزارش آوا دیپلماتیک، دکتر جیهان طویلا نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران طی دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشكی شیراز دیدار و تبادل نظر کرد.

دكتر طویلا، نماینده سازمان بهداشت جهانی اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن برخورداری از پیشینه دیرینه و بنیه علمی قوی، امروز نیز با عملكرد خود در زمینه‌‌های مختلف به ‌ویژه در امر ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، توانسته است توفیق چشمگیری را حاصل نماید.

نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران افزود: دانشگاه علوم پزشكی شیراز با تجارب ارزشمند خود در زمینه برگزاری برنامه پزشك خانواده شهری و روستایی، می‌تواند نقش بسزایی را در ایجاد الگوی ملی برگزاری طرح پزشك خانواده در سطح كشور ایفا نموده و وزارت متبوع را در زمینه سیاست‌گذاری این امر در سطح ملی و نیز ایجاد نقش راهبردی ایران در منطقه در این زمینه، یاری نماید.

 این دیدار با محوریت بحث و بررسی تفصیلی پیرامون نحوه بهینه‌سازی اجرای برنامه پزشك خانواده در استان فارس دنبال شد و برخی مدل‌های جهانی اجرای برنامه پزشك خانواده از جمله در كشورهای شیلی، برزیل و كوبا مورد بررسی قرار گرفته و نقاط ضعف و قوت آنها تحلیل شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.