آلمان

سفیر بلژیک و کاردار آلمان به وزارت خارجه احضار شدند

در پی دستگیری یکی از دیپلماتهای کشورمان در کشور آلمان که به درخواست پلیس فرانسه صورت گرفته است، سفرای فرانسه، بلژیک و کاردار آلمان (در غیاب سفیر) به وزارت امور خارجه فراخوانده شدند. به گزارش آوا دیپلماتیک، در پی دستگیری یکی از دیپلماتهای کشورمان در کشور آلمان که به درخواست پلیس فرانسه صورت گرفته است، سفرای فرانسه، بلژیک و کاردار آلمان (در غیاب سفیر) به وزارت امور خارجه فراخوانده شدند. بیشتر بخوانید »

قالیباف خطاب به سفیر آلمان: انتظار اینکه ایران تحریم و برجام را با هم بپذیرد اشتباه است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نباید اتحادیه اروپا و باقی کشورهای برجام انتظار داشته باشند که ترامپ یک طرفه بیاید و برجام را لغو کند و ایران در عین اینکه در تحریم است، برجام را هم بپذیرد. به گزارش آوا دیپلماتیک، محمد باقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با میشائیل کلور برشتولد سفیر آلمان در ایران اظهارداشت: معتقدم بقیه قدرت های موثر دنیا و نظام بین الملل و اتحادیه اروپا و کشورهای صاحب نفوذی مانند آلمان باید در مقابل این یک جانبه گرایی امریکا بایستند. زیرا این رفتار ترامپ تنها درخصوص ایران و برجام رخ نداده ... بیشتر بخوانید »

سفیر آلمان در دیدار با رییس شورای شهر تهران: آمادگی آلمان برای حمایت از شهر تهران در زمینه فناوری

سفیر آلمان بااستقبال از همکاری با تهران در زمینه های مختلف گفت: فرصت های همکاری زیادی با تهران وجود دارد و ما کاملا آماده ایم تا در زمینه فناوری وتجربه شهر تهران را حمایت کنیم. بیشتر بخوانید »

سفیر آلمان در دیدار وزیر نیرو: اراده برلین توسعه همکاری‌های دوجانبه با ایران است

سفیر آلمان در تهران با تاکید بر اینکه تصمیم ترامپ درباره برجام اراده واشنگتن خواهد بود نه اروپا، تاکید کرد که اراده سیاسی آلمان بر توسعه همکاری‌های دوجانبه با ایران است. بیشتر بخوانید »